Ndeshjen Zvicer – Shqiperi Live mund ta shikoni ne internet me koment shqip nga supersporti dhe tvsh ne faqen tone www.peqini.com/ndeshje

Zvicer  vs Shqiperi live Live me koment shqip

Shiko Live nga ionterneti ndeshjen midis Zvicres dhe Shqiperise

Shqiperia do te luaj ne stadiumin e Luzernes ku do te jene te pranishem rreth 6000 tifoze kuqe zi shqiptar. Pritet nje ndeshje plot emocione. i urojme nje fitore skuadres tone te zemres!

Leave a Reply

© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2014 · Subscribe: RSS Twitter · Peqini Online designed by Shqiptari.net