Amerike, Kanibali ha fytyrën një burri, qellohet nga policia

Një mashkull i zhveshur po i këpuste copat e mishit nga fytyra një personi tjetër. Ngjarja ndodhi pak dite me pare në Majemi te SHBA. Policia e qëlloi kanibalin, pasi ai refuzoi të ndalonte duke e vrare ate. ‘Po ia shqyente fytyrën atij në...

Ja formacioni me lojtaret me te shtrenjte ne bote

Faqja e njohur sportive italiane “Sportmediaset” ka hartuar super formacionin me futbollistët që kushtojnë më shtrenjte sot në treg, të paktën vlera e tyre në letër. Keni në duar një sheik gati të bëjë gjithçka për të fituar dhe një...

Libri që rrezikon të zhduk përgjithmonë krishtërimin

Një tekst fetar i shkruar në një libër prej lëkure, i cili daton në shekullin e V, por është zbuluar vetëm 12 vjet më parë, do të shkaktojë zhdukjen e krishtërimit nga faqja e planetit, pretendon Irani. Libri i gjetur ne renojat antike te...
© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2014 · Subscribe: RSS Twitter · Peqini Online designed by Shqiptari.net