Fituesja e Top Fest 9 eshte Elhaida Dani (VIDEO)

Elhaida Dani me kengen “S’je me” eshte fituese e edicionit te “Top Fest 9″. Nata finale e ndarjes se cmimeve u zhvillua në në Pallatin e Kongreseve, dhe u transmetua live në Top Channel. Kjo kenge i dedikohet te gjithe...
© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2014 · Subscribe: RSS Twitter · Peqini Online designed by Shqiptari.net