Peqin, dy të plagosur në aksident rrugor

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy personave është regjistruar pak caste më parë në Peqin. Sipas informacioneve të fundit, të plagosurit janë shtetasit Durim Sefa, drejtues i automjetit dhe Ëngjëll Dediu, që udhëtonte bashkë me...

Peqin: Aksident Automobilistik, Plagosen Pesë Shtetas

PEQIN, 1 Gusht/ ATSH-Miranda Sadiku/.- Pesë shtetas u plagosën mesditën e sotme në një aksident në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në vendin e quajtur “Unaza e Peqinit”. Burime të Komisariatit të Policisë së Peqinit bënë të ditur...
© 1185 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2014 · Subscribe: RSS Twitter · Peqini Online designed by Shqiptari.net