Superliga shqiptare sezoni 2013 – 2014, kalendari i superliges shqiptare, renditja, rezultatet jave pas jave.

Java e pare e Superliges shqiptare fillon me date 24 Gusht 2013 dhe do te perfundoje me 10 maj 2014. Edhe kete vit do te bien 4 skuadra nga kategoria dhe do te ngjiten qe do te te thote se vitin tjeter do te luhet me 10 skuadra.

Superliga shqiptare sezoni 2013 - 2014, kalendari i superliges shqiptare, renditja, rezultatet jave pas jave

Kalendarin e plote te superliges shqiptare mund ta gjeni ketukalendari i superliges shqiptare

superliga shqiptare kalendari 2013 2014 renditja
superliga shqipetare renditja 2014
super liga shqiptare kalendari 2013 2014
kalendari i super liges shqiptare
kalendari sportiv i futbollit per superligen 2013-2014
kalendari superliges 2014
kalendari i ndeshjeve te kategorise se pare 2013
superliga shqiptare renditja 2013 14
superliga shqipetare

2 Comments

Leave a Reply

© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2013 · Subscribe: RSS Twitter · WordPress Theme designed by Theme Junkie