Shqiperia fiton me Iranin. Shqiperi – Iran 1-0 (VIDEO)

Skuadra jone perfaqesuese ka mundur Iranin me rezultatin 1-0.

Shqiperia ka fituar me rezultatin 1-0 me gol te Emiliano Vila ne minuten 60. Skuadra e DeBiasit ka arritur te mare nje tjeter fitore pas asaj te arritur me Katarin.

Shqiperia ka bere nje paraqitje mjaft te kenaqur dhe ka arritur te mposhte nje skader mjaft te forte.

Pas pak do te publikojme dhe videon me golin e realizuar nga Emiliano Vila.

4 Comments

  1. Malindika says:

    ku e ke videon

  2. Shefgjini says:

    ku e ke video mor pidh ropsh

  3. doni says:

    ke e ke videon te qifsha robt

Leave a Comment

%d bloggers like this: