shiko_norvegji_shqiperi_liveShiko ndeshjen Norvegji – Shqiperi live shqip falas online. Kombetarja shqiptare luan me 22 mars ndeshjen e vlefshme per eliminatoret e boterorit Brazil 2014

Norvegjia do te prese Shqiperine  më 22 mars 2012 e cila do te jete ndeshja e rradhes eliminatore per Boterorin 2014.

Shqiperia do te kerkoje me kusht qe te dal me pike kunder Norvegjise

Shiko ndeshjen Norvegji – Shqiperi live me koment shqip falas online

Ndeshjen Norvegji Shqiperi do te mund ta shikoni LIVE me koment shqip nga supersporti dhe TVSH live ne adresen

Ku mund ta shikoj Norvegji – Shqiperi LIVE me koment shqip nga supersporti?

Shiko Shqiperi – Norvegji Live:

2 Comments

Leave a Reply

© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2013 · Subscribe: RSS Twitter · WordPress Theme designed by Theme Junkie