Luaj lojen Kuizi Islam shqip. Loja Quizi Islam Online, Luaj Quici Islam, Kuici Islam Online Loje falas. Aplikacioin flas Kuiz islamik Online. Luaj dhe download Kuizin islam falas ne internet..  Ehli Sunet Kuiz. Kuiz i Ehli Sunetit. Prit deri sa te karikohet Kuizi islam.

61 Comments

 1. sdd says:

  ku me marr kuizi islam oo vlla

 2. ammra says:

  s,a elhamdulila s ame pelqen ki kuiz islam allahu ju shperbleft

 3. Emine_dzelili says:

  elhamdulilah

 4. Emine says:

  kuizi me i mir !!!

 5. Anita_nita says:

  shu kuiz i mir zoti ju nshperbleft

 6. albanota says:

  albanota

 7. valbona says:

  shum Kuiz i mir zoti ju shpërbleftt

 8. valbona says:

  Kuizz ii qëlluar është allahu ju Shpërbleft

 9. nikiy says:

  zoti ju shperbleft per kuiz

 10. beka says:

  qysh bre me hin nuk po di spo aktivizohet

  • hatabi says:

   allahu ju shperbleft shum loj e qillume per musliman por ka disa pytje qi nuk kan lidhje me islam por ka edhe disa gabime te vogla p.sh. surja jusuf ka 110 ajete faktikisht ka 111 .allahu na falt te gjithve per keto sygjerime amin .amin.amin.

 11. betim says:

  ej bre nuk bom bon me hi ne kete kuizin a me tregon dikuh

 12. sara says:

  Allahu ju shperblefte dhe ja ndricofte fytyrat e juaja ne diten kur do te shperblehen punemiret se shum i mir ky Kuiz me respekte

 13. zgjimi says:

  qysh me download loj islame milioneri

 14. Allahu-Ekber says:

  qka nuk esht duke u hapur loja

 15. sokol says:

  shum loj e qelluar edhe me msu edhe me uknaq me fjat te kuanit

 16. blerona says:

  ALL-LLAHU ju shperbleft juve qe e kini ket kuizi

  ALL-LLAJU ju shperbleft edhe juve qe keni luajtur

  ALL-LLAHU ju shperbleft edhe atyre muslimaneve te cilet besojn ne Zot

  ALL-LLAHU EKBER ALL-LLAHUU JU NIMOFT KREITVE A
  AMIN

 17. sedati says:

  allahu ju shperbleft o musliman me gjenetin firdeus amin

 18. elmedina says:

  si ta download kuizin islam

 19. Nessa says:

  Doom Ban brehh

 20. alba_bukuroshja@mili.com says:

  o zoti ju shperbleft hahaaha unw skisha dit me lujt en qet loj kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 21. Kaltrin sEfERi says:

  ALLAHU ju ShperBleft Me XheNNeT Insha ALLAH

 22. HASHIMI NAIM says:

  A ESHTE E VERTET SE I FITON KETO PARE APO VETEM LOJE ESHTE SELAM ALEJKUM PA KEQKUPTIM VELLA VETEM PYETA

 23. nessa says:

  hashim naim kete kuiz e kan bere vetem per allahun xh.sh e jo per pare ma bo hallall

 24. Shum kuiz i mir islam po po u perziejshin edhe do pyetje te tjera p.sh sa kontinente janë si quhet diq qishtut ajo qe merret me prodhimin e çipave etj etj por tek e fundja osht shum i mir…

 25. Qendrim Rexha says:

  s.a eshte nje kuqiz shum i mir por po i pshtillshin sa kontinente jan etj por mua me pelqej ky kuiz

 26. arlind says:

  selam alejkum ku muj me gjet qet ezan qe pe kendon ne fund pergjegjes

 27. arlind veq munesh me hi ne youtube edhe me e lyp ezani arabisht e inshallah e nngon a.s

 28. suela says:

  ju lumet aji s ei ka ra ndermed me qit kisi loj per allahu allahu ju shperbleft ne xhenet ferdus amin

 29. suela says:

  selam alekm ku eshte aji veni per me i ndrru pytjen
  allahu ju shpibleft te gjidhi muslimat amin

 30. z ukri says:

  selam elej kym shumir ju prshendet zuka

 31. erblin says:

  s.a i pershendes te gjith muslimanet dhe i faleemderoj shum per ket kuiz qe e keni ber.. vec edhe deshta me diten andrrohen pytjet apo jo… ju pershendes me zemer, ve alejkum selam ve rrahmetullahu ve berekatuhu.

 32. erblin says:

  s.a a ban me dten se a mundesh me ndrru pytjen apo jo ju lutem me tregoni dikush dhe allahu ju shperbleft me xhenet inshalla.

 33. eduard says:

  all-llahu ju shperbleft per ket pun ket ezan mund te ma qoni link per ta degjuar

 34. donita says:

  shum bukur

 35. diana.ana says:

  allahu ju shperbleft per kete kuiz edhe kete ezan te bukur………….aminnnn

 36. Nje je o allah says:

  Ajo qe eshte e bukur ska nevoj për koment

 37. ELHAMDURILAH QE JAM MUSLIMANE.D.... says:

  E vertet për gjëra te bukura nuk ka nevoj komente.Por per kete ezan te bukur a nuk do tja bësh nje koment te bukur.AJA TAKON.

 38. Allahu ekber says:

  Po ja takon ta besh nje koment te bukur…ALLAHU JU SHPERBLEFT PER KEATE KUIZ,EZAN EDHE DISA KOMENTE TË BUKURA..

 39. Nita says:

  E.s deshta mja ba nj pyetje?Qfar mbrese ju ja lëre ky ezan i bukur…O MUSLIMAN…:-)

 40. muhamet demaj says:

  e keni nje gabim ne kete kuiz ne pyetjen.
  cila eshte sureja e trete ne Kuran.pergjigja e sakte eshte Ali Imran. kurse ne pergjigjen e juaj te kuizit eshte En Nisa. kjo eshte gabim, mundesisht beni permiresim.

 41. NUMBER ONE ALLA... says:

  All-llahu i plotfuqishëm ju shperblef për gjdo gje edhe pse ka disa gabime te vogla…Por nuk ka problem se gjdo gje bëhet në kohen e vet..MARSHALLAH VEQ VAZHDONI O MUSLIMAN.

 42. hatabi says:

  vallah spe di bre nitaaa a je ti muslimane a.a.a. allahu te udhzoft per keto fjal te mira se mete vertet i ke lendu gjith muslimant e posaqerish klientet e kuizit ma boni hallall.

 43. gentrit says:

  sa i bukur esht ky kuiz

 44. Bulent says:

  Shum me pelqen ky kuiz allahu ju shperbleft ALLAHU ESHTE 1 ai si harron te mirat

 45. fatlum says:

  ALLAHU JU SHPERBLEFT

 46. gazi says:

  KENI GABIME PERMISONI

 47. ALLAHU Ekber says:

  ALLAHU ju shperbleftë për qdo gje qe keni bërë për kete kuiz. Per disa gabime te vogla nuk ka problem inshalla do te përmisohen “SE GABIMI ESHTE NJERZOR PËRMISIMI ËSHTE HYJNOR”E.S

 48. gazmend says:

  ky kuiz eshte shum i mire per musliman

 49. Anisa Bislimaj says:

  Shume kuiz i mire Allahu ju shperbleft

 50. Anisa Bislimaj says:

  O zot qfare Ezani i bukuuuuuuuuuuuuuuur ♥♥ ALLAH IS ONEEE ♥♥

 51. merita says:

  shum kuiz i mir allahu u shperbleft ne xhenet

Leave a Reply

© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2013 · Subscribe: RSS Twitter · WordPress Theme designed by Theme Junkie