PSD, Gjinushi: Zgjedhjet e parakohshme, zgjidhin krizën

Kreu i PSD-së akuzon KQZ si bashkëpunëtor të qeverisë për manipulimin e zgjedhjeve dhe bëri thirrje për një qëndrim të përbashkët opozitar për të larguar qeverinë Berisha.

Leave a Comment

%d bloggers like this: