Parashikimi i motit ne Shqiperi per neser dhe 7 dite

Moti Sot dhe parashimi i motit ne Shqiperi per neser dhe per 7 ditet ne vijim, per te gjithe qytetet kryesore te shqiperise, tiranen durresin, shkodren, elbasanin, korcen, vloren, gjirokastren, kavajen, lushnjen, fierin, beratin, saranden. Kliko ketu per parashikimin e motit ne Shqiperi
PARASHIKIMI I MOTIT NE TE GJITHA QYTETET DHE RAJON PER SOT, NESER DHE PER 7 DITE


Parashikimi i motit ne Shqiperi per neser, parashikimi i motit per sot, parashikimi i motit per neser, parashikimi i motit ne shqiperi,Parashikimi i motit ne Shqiperi per 7 dite

5 Comments

 1. egzon says:

  tung sje e d

 2. buqja says:

  mori i mir qenka ne shqiperi per pushime

 3. buqja says:

  moti

 4. bjondina says:

  oo sa mir eshte moti ne vazhdim

 5. balokgjoku says:

  po e shtuna dhe e diela

Leave a Comment

%d bloggers like this: