Mourinho Kaka zevendesohet nga Canales

Deklarata eshte bere nga trajneri i Real Madridit Jose Mourinho i cili ka theksuar se 18-vjecari Canales mund te perfshihet ne vend te brazilianit Kaka brbrAi do te befasoje Ai me ka befasuar mua Ai duket shume i mire dhe mund te luaje ne te njejten pozite si Kaka prapa sulmuesve Qe kur kam punuar me te kam qene shume i impresionuar thote Mourinhobrbr


Gazetastart

Leave a Comment

%d bloggers like this: