Luaj Murlan Online – Shkarko Lojen Murlan

Luaj lojen me letra Murlan. Shkarkoje lojen murlan dhe luaje ne kompjutrin tend. Loja shqiptare me letra murlan per shkarkim eshte ne adreen me poshte.

Per te luajtur lojen murlan mjafton te shkarkoni lete file dhe te luani ne kompjuterin tuaj. Loja Murlan eshte nje loje qe ofrohet falas online nga siti jone dhe nuk kemi asnje qellim perfitimi.

Kliko KETU per Download Lojen e Murlan

Te bashkangjitur me lojen Murlan keni dhe lojen XHOL. Loja xhol mund te shkarkohet online ketu dhe dhe te luani ne kompjuterin tuaj.  loja Zholit eshte pak a shume  engjashme me lojen Murlan por me disa ndryshie.

Jepi nje likeose koment nese ke mbetur i kenaqur nga loja murlan dhe loja xhol

14 Comments

 1. ani says:

  si mund ta shkarkoj lojen murlan

 2. e qysh vlla duhet me lujt kta haahhhh

 3. xhevo says:

  ergergrggrgeg

 4. lula says:

  i dua lepurushat e mi

 5. Magjistari says:

  Shqiperi

 6. Magjistari says:

  Shum mir

 7. klaus says:

  loje shum e bukur bravo (y) (y)

 8. alesio says:

  shum e bukur eshte

 9. toni says:

  Shum bukur. Paska dal loja murlan ne multiplayer
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.albcom.murlan

 10. ani ani says:

  si mund ta shkarkoj ju lutemi a mundeni me ma mesuar

 11. Fluraldo says:

  loj shum e bukur

 12. Tedi says:

  it is not good

 13. argjend says:

  pershendetje a ka najkush shoqeri me mua

Leave a Comment

%d bloggers like this: