Luaj lojen milioner mjellma – Milioneri shqip

LUAJ LOJEN MILIONERI KETUKLIKO TEK FOTO PER TE LUAJTUR NE FAQEN ORIGJINALE

Luaj lojen milioneri shqip online falas Mjellma ne internet. Loja kush do te behet milioner me Agron Llaka, Luaj ne internet lojen tani.
Luaj lojen e famshe milioneri mjellma
Luaj milionerin online dhe fito 1 milion.

84 Comments

 1. MONI says:

  U rregullua!

 2. granit says:

  jam i i dujshem per loj i kom 10 vjet po du me fitu para di ne kto lojra

 3. leart says:

  cili është kontinenti më i vjeter në bot

  a rusia b azia

  c amerika d afrika

 4. xona says:

  aamuuuuuund prej neti me lu ket kuiz edhe me fitu pare

 5. auuuuuuuuuuuuu une kur kam lujt en qet loj nja 3 here kam fitu e tanshi kam hup haahhah une sdi qysh po dini aty e qka asht aj e qka kkuku

 6. rona says:

  a nukk mundemii me fituu para aa?edhe kjo loj me duket palidhje ,me e mir me duket ne mjellma.net milioneri….Luanii dhe do ta shihni qe eshte me e mir

 7. o sa e mir qekjo loj e veq pak spo di hahaha

 8. o tkisha me hi en qet loj me lujt hahahahahahah

 9. O UNE ME HI EN QET LOJ I KISHA FITU NJA 5342 TANA I KISHA DIT E JU SPO DINA SA BAJN 2 PLUS 2 AHAH

 10. mjellmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 11. kush mund te luaj mjellmen uneeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 12. leca_nikqi@hotmail.com says:

  luaj lojen milioner mjellma behu yll hahhahahhaaa

 13. leca mjellma spo shkon hahahha mjellllllmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 14. albin says:

  loj fort e mir

 15. qlirim says:

  Urime 5 vjetorin e Kosoves

 16. rona says:

  faliminderit qlirim edhe ty ashtu

 17. enisaa says:

  shum e bukur kjo loj

 18. HATIXHE says:

  Mua me pelqen shum e bukur kjo loj me pelqen me se shumti prej lojrave te tjera si p.sh shahi,bilardo,guracek etj……
  kisha edhe me shum me shtu por besoj se mjafton kaq.

 19. asam says:

  ooo humba

 20. shqipdona says:

  shume e mir kjo loje.

 21. Many says:

  Looja ime e Preferuar

 22. endrit says:

  snddbcsjxn

 23. gentrit avdyli says:

  kjo lojta e milionerit shume e ngadalsume nuk po hec pa rrjet helo a you good ,i am good ……………….. good baye
  nga gentrit avdyli
  genti end tba
  fuck otr duda

 24. gentrit avdyli says:

  i,am tba end albania no otr end duda i,am genti city AMERIKA helo a you good a i am good i love kosovo end albania end AMERIKA
  ui 1000.000.000% force ultimade

  good baye nga genti

 25. A Google says:

  Luaj lojen milioner mjellma-Milioneri Shqip Rating A Google Deuchland

 26. arbesa morina says:

  jam nga kumuna e rahovecit ja kaloj shum mir kam deshir te shkoj ne durrs me familjen por nuk kam mudur

 27. paaaasasas says:

  me lujt kush do te beht yll sfiton pare po kkishe bohesh kishe

 28. ana says:

  kot fare

 29. matilda says:

  fitovaaaaaaaaaaaaaa

 30. lediona says:

  fitovaaaaaaaaaaaaaaa!

 31. artiola says:

  shum loj e bukur

 32. ela says:

  shum e bukur loja me ka pelqyer shum

 33. fjolla kaquri says:

  me pelqen shum loja kush do te behet milioner 🙂

 34. fail says:

  fitovaaaaaaaaaaa><

 35. artan ajvazi says:

  kjo loje ehte shum ebukur

 36. jehona says:

  jeni shumm te mir

 37. lola says:

  o teper e mire qikjo loje u kenaqa tu lujt ama pak pytjet e veshtira hahahhahahaahhaha

 38. shkodran says:

  pse te pytja bleta qka asht ajo ne fakt asht Kafsh ndersa ktu po del qe asht e sakt Insekt

 39. dafina says:

  eshte shum loje e mir po sikur ti fitosh parat te verteta

 40. lura says:

  shum loj e mir

 41. Albenita says:

  sa e mir kjo loj por kom mbri tek pikët 50000

 42. melisa says:

  dises spie gäfelt mir

 43. melisa says:

  dises spiel gäfelt mi

 44. melisa says:

  sikur ta luaj dhe nje her me siguri
  do te behem ylll ahhahahaha

 45. linora says:

  mua me pelqeu shume pavaresisht se disa pyetje ishin interesante por kishte edhe disa jo interesante por me rendesi eshte qe une i dita te gjitha perveq njeres pyetje nuk e dita por eshte shum loje e mir por sikur ti marrim ato para me te vertet shum loje e mir me pelqu e mir ishte

 46. mjellma says:

  ku i kom 500 euro aaaaaa

 47. HASHIM says:

  MUA ME PELQE AQ SHUME QE NUK MUND TA BESONI

 48. leonit says:

  ne cilin vend u hap kulla ajfellit ne kosove

  a] ne skenderaj
  b] ne drenas
  c] ne lipjan
  d] ne gjakove

 49. GERALD says:

  fitova!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😛 😉

 50. ai djali says:

  un fitova

 51. ai djali says:

  fuck tba
  otr perjete

 52. Skerdi Dibra says:

  Ashti cfare eshte?

 53. erna says:

  kur i marr qato 500 euro mo

 54. Lautrina hysku says:

  Shum e mir kjo loj po sun po fitoj

 55. blanket says:

  une fitova dua lekate e mia taniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 56. elmecin says:

  du me fitu

 57. ruzhdi popova says:

  shum loj e mir

 58. Enisi says:

  Ju lutem nalja zerin gjat emisionit ti degjojm pytjet mire ,nuk e di a jem diskotek a ku ,ka shume ze

 59. amar says:

  PSE E SPO PO BON MSHUM DI KET LOJJJJJJJ

 60. dion dermaku says:

  une fitova

 61. eva says:

  loja ma e mir veq pak spo diiii hahahhaahhhaahahahah

 62. dion dermaku says:

  ME PAS FITU PARE ¨$

 63. dion dermaku says:

  ME PAS FITU PARE TA KISH THY

 64. dion dermaku says:

  NIME KU I KOM PARET E MIA A PISAT E TRONE PIH ¨

 65. dion dermaku says:

  UNE PO BESOJ SE KRYEQYTETI I KOSOVES OSHT DURRSI HAHAHAHA

 66. dion dermaku says:

  MJELLMA VS KOMBJUTERI QFAR MENONI JU CILI ESHTE ME I MIR

 67. dion dermaku says:

  DION 2 DERMAKU

 68. Tiku says:

  S

 69. anxhela says:

  KAM shume kohe qe luaj dhe gjithmone prej njohurive te mija fitoj…

 70. dion dermaku says:

  esht me i fort ronaldo apo messi mendimi juaj

 71. dion dermaku says:

  urime fiter bajrami

 72. dion dermaku says:

  feniks dion jan dyshja e futbollit kosovar

 73. dion dermaku says:

  loja vdekjepruse balena blu mos e luani kurr ate loje lajmrim

 74. muti says:

  du lektt si fitova

 75. dion dermaku says:

  KU JAN PARET OJ MJELLM SE TE HELMOJ

 76. piunguin hasani says:

  si quhen metalet qe gjenden ne anen e djatht te sistemit periodik?

  a)alkaline b)alkalino toksore c)kalimtare d)homogjene`

  a)alkaline

Leave a Comment

%d bloggers like this: