Lista me sitet shqiptare per te shikuar filma me titra shqip

shiko filmat e 2012 me titra shqipKeto jane disa adresa website interneti per te pare filma me titra shqip. Ketu mund te shikoni filma me titra shqip falas ose te shkarkoni filma me titra shqip online.

Keto adresa freskohen vazhdimisht dhe mund te shtohen apo te hiqen nese ato mbesin apo jo aktive gjate kohes ne vazhdim

Behuni fan ne faqen e meposhtme per te marre filmat e fundit 2013 me titra shqip falas.

Adresa shqiptare per te pare filma me koment shqip:

www.facebook.com/shikofilma

www.filma24-al.com

www.mistreci.com/filma

www.sheqeri.com

www.azfilma.com

www.hdfilma.in

www.albkino.info

www.filmahit.com

www.kokoshka.al

www.filmaindian.com

www.hajdeshiko.com

www.filma01.com

www.albfilm.com

www.filma24.com
www.fiksohu.com
www.camarok.com
www.filmametitra.com
www.alfilma.com/
www.albkino.info
www.filmat.org/
www.shikoshkarko.com/
www.mosrri-kot.com
www.pleshti.al
www.movie4k.al
www.albania-cinema.net/
www.filmaon.com
www.shikoshqip.com/
www.zemra.li/
www.ejashiko.com
www.shikovideot.com/
www.serialeshqip.com

ITALISHT

www.cineblog01.net

www.filmstream.me

ANGLISHT

Yify.tv

Movie4u.org

Movie4k.to

Simplymovies.net

SPANJISHT

Cinemadivx.com

GJERMANISHT

kinox.to/

 

5 Comments

 1. klajdi says:

  a mund te me jepni pak kodin e kanaleve televizive ju lutem ?

 2. admin says:

  nuk kan kod kanalet televizive. jane falas

 3. anxhelaa.. says:

  ku mund ta gjej another cinderella story me titra shqip?????

 4. xhoi says:

  dua te gjej emrin e nje filmi mund te me ndihmoni
  permbledhja:
  2 burra ndodheshin ne spital ne te njejten dhome .ata ishin afer vdekjes keshtuqe u bene miq te mir .njeri nga ata dha mendimin qe ditet e fundit te jetes ti kalonin duke realizuar deshirat e tyre te fundit .pasi ata i realizuan kto deshira u kthye secili ne shtepine e vet dhe burri zezak gjate nates vdes

Leave a Comment