Largohen emigrantët, situatë e qetë në pikat kufitare

Mëngjesin e sotëm situata në pikën kufitare të Kapshticës paraqitet e qetë, pas fluksit dhe radhëve të ditës së djeshme. Edhe në pikën kufitare të Kakavijës nuk janë shënuar radhë gjatë paradites.

Leave a Comment

%d bloggers like this: