IQ Test – Test Inteligjence

Luaj iq Test – Testi i inteligjences online. Provoni Inteligjencen tuaj dhe publikoni rezultatet tek komentet…

32 Comments

 1. du teste inteligjence ne cfare adrese mund ti gjej??????

 2. Paolo says:

  ora eshte 11 e nates dhe un perseri arrita te mar 104 pik por besoj se mund te arrij edhe me shumeeeeeeeee

  • lejla says:

   epoo te kesh 104 pik je gjeni edhe un aq arrita besoj se keto jane false dhe e dime qe jane me se miri eshte te shikosh ne te vertete inteligjencen me testin e inteligjences se vertete 🙂

  • Xheneta says:

   Unë arrita 106, por vetëm një herë e bëra testin… nuk e di sa është mirë apo keq kjo, por së paku debile nuk jam 😛

 3. donnda says:

  heii mor people po ku muj me gjet test tintelegjences me ba se spo kam pun ma tmeqme veq po lypi qesi sene ju pershendess kisss

 4. soni says:

  test shum i bukur

 5. lanti says:

  he , rekord i ri i imi : 171 🙂

 6. ema zefi says:

  very beautiful game

 7. ema zefi says:

  i dont understand this game

 8. peqini says:
 9. tao says:

  108…per 2 pike do kisha arrit hight

 10. robiii says:

  test i mir

 11. marina says:

  arrita 110 pike, jo keq ….. yes

 12. egzon says:

  107

 13. Medina says:

  122

 14. blendi says:

  118 jam vetem 9 vjecar

 15. Mandi me lla says:

  257 ^_^

 16. rei says:

  111pike testi mire

 17. sandri says:

  test inteligjnce shqip

 18. dibran says:

  122 😀

 19. ledjo says:

  126, mir?!

 20. berta says:

  rezultati 115 jo keq high

 21. Kujtim says:

  118

 22. Malesor says:

  se besoj dot por arrita 133 nuk e di se qfare eshte kjo

 23. Berat says:

  106 :S

 24. skodran says:

  126

 25. Ziza says:

  O zot arrita 140 . Ende se besoj por mendoj se jan aq sa dita .JU UROJ FAT TE MIR NE TESTIN E INTELEGJENSES

 26. pleorat says:

  123

 27. Agnesa says:

  Nga rezultati qe arrita mund te quhem gjeni pasiqe piket e mia ishin 140

 28. Meliora Veliaj says:

  107 por do bej me shume

 29. rilind says:

  110 jo keq

 30. klejdis says:

  une kam kapur 120 pike ne oren 11

Leave a Comment

%d bloggers like this: