Kengetarja Elsina Hidershaj – Emmy humb jeten nga nje aksident i qellimshem

Kengetarja shqiptare Elsina Hidershaj e njohur me emrin Emmy humbi jeten sot nga nje aksident me makine i kryer qellimisht nga i dashuri saj xheloz Aziz Kelmendi 45 vjec. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem. Nga kjo përplasje Emmi, mori plagë të rënda dhe u dërgua menjëherë në Spitalin Ushtarak në kryeqytet, për kurim ku me pas humbi jeten. Policia ka vënë në pranga 44 vjeçarin i cili mendohet ta kete kryer kete akt te shemtuar per motive xhelozie.

8 Comments

 1. emma says:

  o zot po ti ishe idhulli im o emmy .(

 2. flora says:

  oo emmy ti ishe ylli ikendimit por denohet edhe nje her kaq ai qeta kaber kete

 3. shum e mir ke qeeeen emmmmyyyy
  R.I,P emmy

 4. tefe says:

  45 vite baba i yti munet me qen per para kur ban sex kjo te gjen mjen keq ama paska persi edhe kjo me te moshuar per para

 5. ngushllimee ke qen nje kengetare shumm e emirr emmyy te ciero muco Emmyy :'(

 6. arber says:

  o emmyy ti ishe nje kengetar yll ne trojet tona shqiptare ngushllime emmy

 7. Ritaa says:

  oo zot si mund te ndodh kjo gjeee emmy zemer kur te shoh ne foto me vjen te qare metvertete ka qene shum e mire por tash qfar per te ber u mallkuar qofte aj njeri.

 8. altin says:

  ooo emmmy hehe une jam gjyna pa emin

Leave a Comment

%d bloggers like this: