Elis Bakaj, futbollisti më i mirë i vitit 2010

Elis Bakaj është shpallur për të dytin vit radhazi futbollisti më i mirë shqiptar në mbrëmjen gala të Federatës. Këtë herë, ai është votuar nga trajnerët dhe kapitenët e 12 skuadrave të kampionatit.

Leave a Comment

%d bloggers like this: