Digjet flamuri shqiptar ne Rusi

DJE NE RUSI NE NDESHJEN ZENIT VS HAJDUK ESHTE DJEGUR PERSERI FLAMURI SHQIPTAR!! Ngjarje te tilla nuk bejne tjeter vetem se acarojne maredheniet mes vendeve. Flamuri eshte simbol i nje kombi dhe jo i nje skuadre futbolli. Situata te tilla jane te papranueshme per te gjithe ato sportedashes qe i kryejne dhe i mbeshtesin keto veprime te turpshme. Por me sa duket, ruset e Zenitit kane vendosur te “solidarizohen” me vellezerit e tyre serbe!

No Comments

 1. Petrit says:

  Nuk jam rracist… por kur kujtojme kush i vuri flaken Shqiperise…me shkojne nder mend gjithe njerezit pa fetyre me maske, jevgjit e Cerrikut, injorante dhe pede… si Caushet… apo Skender Gjinushet… pa medyshje qe ne gjithe koherat kane qene antiatdhetaret me te zi te kombit… njelloje si shkait e Serbise… Rusise.. apo Greqiae. Pershendetje popullit Shqipetare aq te vuajtur… nje pershendetje speciale per popullin Peqinas aq bujare e mikeprites, qe dhe ne kohet me te veshtira ka treguar se eshte trim dhe nuk e njeh friken nga te pa fetyret….. apo Caushe… te ndryshem.

 2. erald says:

  ropt….. atyre

 3. Albo says:

  Any one could burn a flag or could say anything about albania but they are just bitches whai dont this people come face to face with us albanians and i promisse we will burn them alive.
  Proud to be Albanian

Leave a Comment

%d bloggers like this: