Sali Berisha ne Zone e Lire (Video)

Kryeministri i Shqiperise, Sali Berisha ishte i ftuar ne emisionin e drejtuar nga Arjan Cani ne Tv Klan, Zone e Lire. Kryeministri, Sali Berisha u shfaq mbreme në emisionin “Zona e lirë” e gazetarit, Arian Çani në TV Klan spontan edhe ...

Maqedoni, vrasësit e shqiptarëve, konsiderohen heronj kombëtar

Ish-pjesëtari i policisë Johan Tarçulovski, i dënuar për krime lufte ndaj shqiptarëve nga Tribunali i Hagës, për autoritetet maqedonase është hero kombëtar. Ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankullovska tha dje se ndjehet ...

Norvegji – Shqiperi 0-1 Goli i Salihit (Video)

Goli i Hamdi Salihit i ka dhuruar fitoren Shqiperise ne ndeshjen me Norvegjine. Shqiperia ka fituar kunder Norvegjise ne fushen e kesaj te fundit me rezultatin 0-1. Shikoni kete supergol te shenuar nga Hamdi Salihi. Vërejeni me kujdes lëvizjen ...

Tigri vret trajnerin gjatë shfaqjes së cirkut (Video)

Tigri kafshon trajnerin e tij drejteperdrejte gjate shfaqes se cirkut. Nje ngjarje shokuese u shenua gjate kohes qe trajneri po jepte nje shfaqje cirku per femije. Tigri i versulet trajnerit te tij duke e sulmuar dhe kafshuar me pasojea vdekjen ...

Jeta pas hekurave ne burgun e Peqinit (Dokumentar)

Dokumentar nga Top Channel Albania, Rreth besimit te te burgosurve ne burgun e Peqinit. Exclusive, 3 Shkurt 2013, Pjesa 1,2