Nga Shkumbini te Tirana, Magani rrëfen karrierën

Futbolli shqiptar ka njohur shumë trajnerë të suksesshëm që kanë arritur të drejtojnë ekipet më të mira të kampionatit tonë. Por më së shumti, emrat që kanë spikatur kanë dalë nga “shkolla” e kryeqytetit, ndërsa kohët e fundit,...

Shiko ndeshjen Itali – Shqiperi Live Online

Shiko ndeshjen Itali – Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja Itali – Shqiperi Live do te luhet me 18 Nentor ora 20:45 ne Itali ne stadiumin e qytetit te Genoves, si ndeshje miqesore. Kombetarja shqiptare, ne kuader te ndeshjeve miqesore...

Shiko ndeshjen France – Shqiperi LIVE me koment shqip

Ndeshjen e futbollit live France vs Shqiperi e vlefshme per kampionatin evropian 2012 do te mund ta shikoni LIVE ne adresen tone te internetit. Ndeshja France – Shqiperi do te trensmetohet live nga Supersporti dhe tvsh me koment shqip gjithashtu...

Shiko ndeshjen Serbi – Shqiperi live shqip

Shiko ndeshjen Serbi – Shqiperi live me koment shqip Ndeshja e futbollit Serbi vs. Shqiperi Online ne internet falas Ndeshja e shumpritur per shqiptaret Serbi – Shqiperi do te luhet sonte ne date 14 tetor 2014 dhe do te mund ta shikoni live...

Salihi: Ne Islande per fitore

Hamdi Salihi ka qënë figura qëndrore e ndeshjes së djeshme, me lojën e zhvilluar por edhe me fatin që kishte kundrra, me aktivizimin e tij në pjesën e dytë gjithçka ndryshoi në lojën e kuqezinjve ndaj Sllovenisë, duke qënë në tre aksione...

Trajneri i sllovenise: Tani e kuptoj pse Shqiperia eshte ne gare per ne Boteror

Trajneri slloven ka qenë i përmbajtur në konferencën për shtyp mbrëmë, ai ka pranuar se ishin me fat që korrën një fitore. “Nëse kjo ishte mbrëmja jonë, duhet të dini se ishte fati ai që vendosi. Fati dhe Samir Handanoviç. Nëse kishte...

Liga e Kampioneve 2013-2014 Grupet, kalendari i ndeshjeve

Liga e kampioneve 2013/2014 – Uefa Champions League 2013-2014 Grupet, kalendari i ndeshjeve dhe datat. Datat e ndeshjeve te liges se kampioneve per sezonin 2013 2014. Tabela, renditja, rezultatet dhe shorti i ndeshjeve Liga e kampioneve 2013 2014,...

Përqafon Ronaldon, arrestohet tifozi shqiptar

Roland Gjoka e dinte mirë që do të arrestohej nga policia pasi hyri në fushë, por kjo nuk e ka penguar të realizojë ëndrrën për të takuar lojtarin e tij te preferuar. Kjo është historia e 19-vjecarit shqiptar Roland Gjoka, I cili hyri në...

Kategoria e pare 2013-2014, Kalendari

Kategoria e pare 2013 2014 Kalendari i plote jave pas jave. Hidhet shorti i kategorise se pare per sezonin futbollistik 2013-2014. Me poshte keni kalendarin e ndeshjeve te kategorise se pare per vitin 2013 3014 Shkumbini, javen e pare do te luaj ne fier...

Kalendari i kampionatit italian Serisë A 2013-2014.

Është hedhur shorti për kalendarin e Serisë A 2013-2014. Kalendari i plote i Serie A 2013-2014. Goglat kanë vënë përballë Interin dhe Juventusin që në javën e tretë. Derbi i parë i Italisë, Juventus – Inter për sezonin e ardhshëm...
© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2014 · Subscribe: RSS Twitter · Peqini Online designed by Shqiptari.net