Si te pergatisim salce kosi – receta gatimi

Si te gatuajme ose pergatisim salce kosi ose xaxiq- Receta gatimi per salce kosi. Keshilla: si te pergatitim salcen e kosit Ne vijim te ideve dhe recetave per vitin e ri apo per festa,ja dhe disa ide mbi perdorimin e salces se kosit: Per pergatitjen ...

Si te gatuajme Patatas bravas – Receta gatimi

Si te gatuajme Patatas bravas – Receta gatimi Patatas bravas – Kuzhine spanjolle. Patatas bravas jane nje pjate tradicionale e kuzhines Spanjolle, te sherbyera me shume si aperitiv, apo sic quhen ne spanjisht tapas, shoqeruar shpesh ...

Si te gatuajme Patatas bravas

Patatas bravasjane nje pjate tradicionale e kuzhines Spanjolle, te sherbyera me shume si aperitiv, apo sic quhen ne spanjisht tapas, shoqeruar shpesh here me nje gote vere te kuqe. Perberesit per 6 persona 5-6 patate mesatare 3 domate mesatare 1 ...