Si te krijojme nje kartevizite falas online per biznesin.

Ketu do te gjeni logo te gatshme per te krijuar kartevizita falas online ne internet per biznesin tuaj apo per vete ju. Kartvizitat mund te krijohen falas dhe ne internet ne site te ndryshme, por ju mnud ti krijoni ato vete duke pasur pak njohuri nga...

Si mund te hap nje faqe interneti

Si te hap nje faqe interneti Ka menyra te ndryshme per te hapur nje faqe interneti dhe kjo varet nga njohurite qe ju keni per sa i perket gjuheve te programimit. Menyra me e thjeshte per te krijuar nje faqe interneti pa pasur aspak njohuri mbi gjuhet...

Arsyet që ju bëjnë të varur nga Facebook

Dikur thjesht një vend për të mbledhur shokët e shkollës, Facebook është bërë sinonimi i internetit, ka bërë që në çdo çast të kontrollojmë se çfarë bëjnë miqtë tanë dhe të ndajmë me ta minutat e ditës sonë. Pa e vënë re,...

Policia postale: Kujdes postën elektronike, ruhuni nga mesazhet e panjohura

TIRANË- Policia e Shtetit bëri sot me dije se ka nisur të aplikohet një tjetër lloj mashtrimi pre e të cilëve janë qytetarët shqiptarë. Në një njoftim për mediat, policia sqaron se autorët e këtyre mashtrimeve dërgojnë mesazhe elektronike...

Google+, kokurrenti i ri i Facebook

Google, kolosi i Mountain View, ka bërë publik rrjetin e vetë social, Google+, që do të hyjë në konkurrencë të drejtpërdrejtë me Facebook, liderin e sektorit. Për momentin shërbimi i Google+ është i rezervuar për një numër të kufizuar...

Ligjet mbi web-in, propozim shokues nga policia

Policia mund të kontrollojë cdo gjë që ti bën në internet; faqet   që ti hap, komentet e ndyra apo jo që lë blogjeve, orët e shpenzuara në Farmville. Sot kjo nuk është e mundur dhe policisë i duhet një mandat nga gjykata që të thyej...

Facebook mund të shitet për 100 mld $, ja 5 krijuesit

Pasi e ka renditur krijuesin e tij ndër miliarderët e rinj të botës, Facebook po përgatitet t’i japë një rekord të ri krijuesit të tij Mark Zuckenberg. Sipas rrjetit amerikan, CNBC, rrjeti social është gati të hidhet në bursë në tremujorin...

FSHF: Biletat e ndeshjeve tani blihen dhe online

Tifozët shqiptarë do t’i kenë tashmë të gjitha mundësitë për të blerë në internet, pra online, biletat për ndeshjet e ekipit përfaqësues të futbollit. Kjo është bërë e mundur për shkak të bashkëpunimit mes Federatës Shqiptare...

Perkthime dhe fjalore shqip, anglisht, italisht, gjermanisht, frangjish

fjalor perkthim fjalor anglisht shqip online fjalor shqip fjalor shqip anglisht free fjalor anglisht shqip free fjalor shqip anglisht online gymysh me perkthim shqip fjalor gjermanisht shqip online fjalor shqip spanjollisht fjalor shqip anglisht download...

Websiti atdhe.net bllokohet nga organet ligjore

Websiti atdhe.net me sa duket nuk do te jete me funksional perderisa duket  te jete bllokuar nga organe kompetent ne shtete e bashkuara te amerikes per permbajtje ilegale e cila ka rënë në kundërshtim të ligjit pra ka thyer te drejtat e copiright....
© 2014 Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2013 · Subscribe: RSS Twitter · WordPress Theme designed by Theme Junkie