Cmimet Oscar 2013, te gjithe fituesit: Argo filmi me i mire

Oscar 2013, te gjithe fituesit: Argo filmi me i mire Regjia me e mire Ang Lee per Life of Pi. Mes aktoreve triumfone Daniel Day-Lewis dhee Jennifer Lawrence, me shume renie. Ne Dolby Theatre te Los Angeles, nen drejtimin e mjeshtrit te ceremonise ...

Se shpejti televizioni me i ri Agon Channel Live

Agon Channel – Televizioni me i ri shqiptar se shpejti Live. Gjate ketyre diteve mesohet  se tashme kane filluar pergatitjet per lancimin e nje kanali i cili synon dhe mendohet se do te ndryshoje ne menyre drastike panoramen televizive ...

Lajmi i fundit Alsat M Live Online – Shiko lajmet e fundit nga Alsat M

Shiko VIDEO Lajmet e fundit nga Alsat M – Alsat M TV Lajmi fundit. Televizioni Alsat M sjell per ju lajmet me te fundit ne video. Zgjidhni lajmet e fundit me poshte te ofruar nga Alsat M TV

Lajmi i fundit nga Shqiptarja.com – A1 REPORT (Video)

Shiko lajmin e fundit nga Televizioni A1 REPORT ose Gazeta SHQIPTARJA.COM – Lajmet e fundit nga shqiptarja.com dhe A1 REPORT LAJMET E FUNDIT nga Shqiptarja TV! Shiko Lajmer e fundit nga A1 REPORT ose Shqiptarja TV – Shqiptarja TV ...

Shiko AL Pazar emisionin e ri te VIzion Plus,

Shiko AL Pazar Live, emisionin e ri te Vizion Plus me Agron Llakaj dhe Behar mera,  perseritje ritransmetim.. Ketu do te mund te shikoni videot e Al Pazar, si dhe Al Pazar Live AL Pazar fillon nga muaji tetor, Saktesisht te shtunen me 6 Tetor ...