Pune verore per adoleshentet ne Shqiperi

Pune verore per adoleshentet ne Shqiperi Shkolla mbaron së shpejti. Prindërit dhe adoleshentët duken të shqetësuar për kohën dhe mënyrën sesi duhet të shpenzohet sa më mirë vera. Specialistët e karrierës i këshillojnë adoleshentët ...

10 qytetet më të vizituara ne Evrope

Nga Parisi, Moska, Roma, Venecia e deri tek Berlini. Revista Forbes ka publikuar se cilat qytetet evropiane janë më të vizituar të Evropës. Në krye të listës qëndron Parisi. Madje kryeqyteti francez nuk është vetëm qyteti më i ...

Xhamia e madhe e Tiranes (Fotot)

Fotot e xhamise se madhe te Tiranes. Ketu do te gjeni fotot e Xhamise se madhe qe do te ndertohet ne Tirane. Xhamia e madhe e Tiranes Xhamia e madhe ne Tirane Fotot Klikoni tek fotot per te pare xhamine e madhe te tiranes

PS-LSI, koalicioni që shkundi Shqipërinë

Aleanca e re PS-LSI trondit skenën politike. Llogaritë shifrore për zgjedhjet e 23 qershorit. Flasin politikanët Gjinushi, Ngjela, Brokaj, Koçi e Legisi si dhe analistët Stefani, Hoxha e Hila “Çfarë nuk të vret, të bën më të fortë”. ...

Jeta e të rinjve shqiptare, më e keqe se ajo e 50 viteve më parë

Edhe pse të rritur në kohën e tollonit dhe frikës së përhershme nga një Luftë e Tretë Botërore apo nga mundësia e pushtimit në Shqipëri, të rinjtë e 30-40 viteve më parë kishin një jetë më të lehtë se të rinjtë e sotëm, ...