Miliona leke per zbukurimet ne Tirane, pema 22 metra (FOTO)

Miliona leke jane shenzuar per zbukurime ne rruget e Tiranes per festat e fundvitit. nje peme gjigande ne mes te sheshit skenderbej 22 metra e larte dhe te tjera. Shikoni fotot.

Blackberry i ri, njësoj si iPhone! Foto dhe Video

Blackberru i ri L – series do te jete i ngjashem me Iphone. Smartfone i hedhur ne treg se fundmi nga kompania kanadeze do te kete ngjashmeri me Ipone.

Lorik Cana dhe e dashura italiane (Foto)

Lorik Cana me te dashuren e fundit italiane ne foto. Futbollisti i kombëtares së Shqipërisë Lorik Cana ndodhet aktualisht në Tiranë me disa aktivitete. Së bashku me sportistin shqiptar nga Kosova, i cili aktualisht luan për Lacion dhe ...

Torta kuq e zi e e 100 vjetorit te Pavarësisë, 7 km e gjatë, FOTO

Foto nga torta e 100 vjetorit te pavaresise – Torta Kuq e Zi me rastin e 100 vjetorit te pavaresise eshte 7 km e gjate dhe peshon 4 ton me e madhe ne bote. Pamja e tortës ë pavarësisë është fantastike, e gjitha e kuqe dhe me simbolin ...