Xhamia e madhe e Tiranes (Fotot)

Fotot e xhamise se madhe te Tiranes. Ketu do te gjeni fotot e Xhamise se madhe qe do te ndertohet ne Tirane. Xhamia e madhe e Tiranes Xhamia e madhe ne Tirane Fotot Klikoni tek fotot per te pare xhamine e madhe te tiranes

Vdes Hugo Chaves presidenti i Venzueles, populli qan (FOTO)

Ka vdekur presidenti i Venezueles Hugo Chaves, lajmin e ka bere publik zevendes presidenti i Venezueles. 22:00 Zv.Presidenti i Venezuelës Nicolas Maduro deklaron zyrtarisht se Presidenti Hugo Chavez ka vdekur. 22:30 Lajmi për vdekjen e Hugo ...

I dënuari me varje qan në supin e xhelatit, foto që mallëngjeu botën

Ndërkohë që i afrohen lakut për të dhënë frymën e fundit, kjo foto i bën të pavdekshëm. Protagonistë të historisë janë Alireza Mafiha dhe Mohammad Alì Sarvari, të dënuar me varje për grabitje në rrugët e Teheranit dhjetorin ...

Modelet e flokeve me te cuditshme te futbollisteve (FOTO)

Ngjyra e re e flokëve të Mario Balotelli-t, bionde, nuk është imazhi më i keq që ka ndodhur në një fushë futbolli. Këtu janë disa stile të pazakonta dhe shokuese të njerëzve të botës së futbollit gjatë viteve. 1. Ronaldo Ronaldo ...

Makinat me te mira ne shitje per 2012 per te gjitha kategorite

Në javët e para të vitit 2013, gazetat e specializuara në fushën e automobilave kanë listuar dhe publikuar imazhet dhe cilësitë e makinave më të mira në shitje për 12 muajt e shkuar. Se cilat janë ato mund t’i mësoni edhe në ...