Balla: Opozita do bëjë gjithcka për të larguar pushtetin e Berishës

Partia Socialiste ka pershendetur sot deklaraten e zevendes ndihmes sekretarit te shtetit amerikan Toma Countryman. Deputeti Balla tha se zyrtari amerikan beri thirrje per zgjidhje te krizes nga palet, ate cka PS ka 1 vit e gjysem qe e kerkon. Sipas Balles, opozita ofroi disa here zgjidhje por Berisha refuzoi duke genjyer. Nderkaq deputeti Balla tha se beteja vazhdon dhe se PS do te beje gjithcka per largimin e Berishes.

Leave a Comment

%d bloggers like this: