gash magani

Nga Shkumbini te Tirana, Magani rrëfen karrierën

Futbolli shqiptar ka njohur shumë trajnerë të suksesshëm që kanë arritur të drejtojnë ekipet më të mira të kampionatit tonë. Por më së shumti, emrat që kanë spikatur kanë dalë nga “shkolla” e kryeqytetit, ndërsa kohët ...

Kazakistan, peqinasi Godelli shpallet kampion bote

Shqiptari nga Peqini Daniel Godelli është fitues i kampionatit botëror të peshëngritjes të mbajtur në Kazakistan. 22-vjecari nga Peqini ka arritur të mundë kështu kampionin aktual të botës, kinezin Lju Xiaojung, i cili doli i dyti ...

Shiko ndeshjen Itali – Shqiperi Live Online

Shiko itali shqiperi live Shiko ndeshjen Itali – Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja Itali – Shqiperi Live do te luhet me 18 Nentor ora 20:45 ne Itali ne stadiumin e qytetit te Genoves, si ndeshje miqesore. Kombetarja shqiptare, ...

Shiko ndeshjen France – Shqiperi LIVE me koment shqip

Ndeshjen e futbollit live France vs Shqiperi e vlefshme per kampionatin evropian 2012 do te mund ta shikoni LIVE ne adresen tone te internetit. Ndeshja France – Shqiperi do te trensmetohet live nga Supersporti dhe tvsh me koment shqip ...