Liga e Kampioneve 2013-2014 Grupet, kalendari i ndeshjeve

Liga e kampioneve 2013/2014 – Uefa Champions League 2013-2014 Grupet, kalendari i ndeshjeve dhe datat. Datat e ndeshjeve te liges se kampioneve per sezonin 2013 2014. Tabela, renditja, rezultatet dhe shorti i ndeshjeve Liga e kampioneve ...

Pse nuk vijne investitoret e huaj në Shqiperi

Shqiperia ende nuk ka arritur qe te tërheqë vëmendjen e investitorëve serioze dhe kete fakt e tregojnë edhe shifrat e investimeve te huaja. Te dhenat flasin per nje nivel te ulet, krahasor me rajonin. Kompanitë qe merren me marketing tregojnë ...

Hajdutet minoren 80% te vjedhjeve ne Tirane

Nuk kane mbushur ende 14 vjeç, por këta te mitur janë autore te 70-80 % te vjedhjeve qe ndodhin çdo dite ne kryeqytet. Megjithëse kapen nga policia ata lihen serish te lire per shkak te moshës. Fenomeni po merr përmasa shqetësuese, ndërsa ...

Përqafon Ronaldon, arrestohet tifozi shqiptar

Roland Gjoka e dinte mirë që do të arrestohej nga policia pasi hyri në fushë, por kjo nuk e ka penguar të realizojë ëndrrën për të takuar lojtarin e tij te preferuar. Kjo është historia e 19-vjecarit shqiptar Roland Gjoka, I cili ...

Kategoria e pare 2013-2014, Kalendari

Kategoria e pare 2013 2014 Kalendari i plote jave pas jave. Hidhet shorti i kategorise se pare per sezonin futbollistik 2013-2014. Me poshte keni kalendarin e ndeshjeve te kategorise se pare per vitin 2013 3014 Shkumbini, javen e pare do te ...