Rezultatet e provimit te matematikes 2013 – Matura shteterore

MASH, Matura 2013, behen publike  Rezultatet e provimit  te matematikes 2013 – Pergjigjet e provimit matematikes 2013 30 qershor 2013 – MASH publikon online rezultatet e provimit te matures 2013 ne lenden matematike Matura 2013: ...

Tatuazh me Sali Berishen!

Admirimi kalon kufijte, bejne fytyren e Berishes si tatuazh ne trup. Pavarësisht dorëheqjes nga drejtimi i Partisë Demokratike, dhe shume shpejt largimi nga politika aktive, për shumë shqiptarë, të rinj dhe të moshuar, Sali Berisha është ...

Dash Sula: PD dhe PS më vodhën votat

Dashnor Sula nuk do të jetë më pjesë e parlamentit të ri. Deputeti “problematik”, i njohur për bëmat e tij, akuzon partinë e tij dhe atë socialiste që vjedhje të votave. Sipas Sulës, “numëruesit e PD-së dhe PS-së kanë ...

Sali Berisha jep doreheqjen, fjalimi (VIDEO)

Kryeministri shqiptar Sali berisha dha sot doreheqjen nga te gjitha funksionet e PD Sali Berisha u shpreh se do te jap doreheqjen por se do te jete akoma pjese e partise demokratike duke vazhduar te jete deputet i kesaj partie. Kryeministri ...

Lista perfundimtare me emrat e 140 deputeteve

LISTAT E DEPUTETEVE TE SHQIPERISE SIPAS QARQEVE Kjo eshte lista perfundimtare e deputeteve pas zgjedhjeve te 2013 Berat – ASHE:6 Deputet, APMI: 2 Deputet Partia Demokratike Partia Socialsite Levizja Socialiste per Integrim Genc ...