Shiko Barcelona – Bayern Munchen Live

Shiko ndeshjen e futbollit Barcelona – Bayern Munchen Live 1 Maj 2013 Bayern i Mynihut është vetëm një hap larg finales së dytë radhazi dhe të tretës në katër vitet e fundit të Champions League. Fitorja 4-0 në ndeshjen e parë ...

Percahet AK, largohen 11 drejtues

11 sekretarë politikë, të 6 sekretariateve të Aleancës Kuqezi deklaruan largimin nga këto funksione, duke sqaruar se kjo vendimmarrje vjen pasi ata nuk janë pyetur nga Kreshnik Spahiu në vendimmarrjen e tij, të cilësuar prej tyre si ...

10 qytetet më të vizituara ne Evrope

Nga Parisi, Moska, Roma, Venecia e deri tek Berlini. Revista Forbes ka publikuar se cilat qytetet evropiane janë më të vizituar të Evropës. Në krye të listës qëndron Parisi. Madje kryeqyteti francez nuk është vetëm qyteti më i ...

Xhamia e madhe e Tiranes (Fotot)

Fotot e xhamise se madhe te Tiranes. Ketu do te gjeni fotot e Xhamise se madhe qe do te ndertohet ne Tirane. Xhamia e madhe e Tiranes Xhamia e madhe ne Tirane Fotot Klikoni tek fotot per te pare xhamine e madhe te tiranes

PS-LSI, koalicioni që shkundi Shqipërinë

Aleanca e re PS-LSI trondit skenën politike. Llogaritë shifrore për zgjedhjet e 23 qershorit. Flasin politikanët Gjinushi, Ngjela, Brokaj, Koçi e Legisi si dhe analistët Stefani, Hoxha e Hila “Çfarë nuk të vret, të bën më të fortë”. ...