Jeta e të rinjve shqiptare, më e keqe se ajo e 50 viteve më parë

Edhe pse të rritur në kohën e tollonit dhe frikës së përhershme nga një Luftë e Tretë Botërore apo nga mundësia e pushtimit në Shqipëri, të rinjtë e 30-40 viteve më parë kishin një jetë më të lehtë se të rinjtë e sotëm, ...

Elhaida Dani kengetarja shqiptare në “The voice of Italy”

Këngëtarja shqiptare Elhaida Dani, ka mahnitur jurinë e “The voice of Italy” dhe publikun,  19 vjeçarja . Me interpretimin e këngës “Mama knows best” Kengetarja shqiptare, Elhaida Dani ngriti në këmbë jo vetëm publikun ...

UEFA mund të dënojë Ronaldon, eshte anti izraelit

Cristiano Ronaldo mund të dënohet nga UEFA për shkak të gjestit të tij në ndeshjen kualifikuese ndaj Izraelit. Ylli i futbollit portugez refuzoi të ndërroje fanelën me një lojtar izraelit në fund të ndeshjes. Por jo vetëm kaq, Ronaldo ...

Vizatime dhe figura per ngjyrosje per femije

Ketu do te gjeni vizatime, figura dhe foto te ndryshme per ngjyrosje per femije, vajza dhe djem. Figura te ndryshme per ngjyrosje do te shtohen vazhdimisht ne kete faqe, keshtu femijet tuaj mund te kene mundesin te zbaviten sadopak. Me poshte ...

Shqiperi – Lituani Live | Shiko ndeshjen Online Shqip HD

Shiko Shqiperi – Lituani live online HD me koment shqip nga Supersporti dhe TVSH Ju mund te shikoni ndeshjen Shqiperi vs. Lituani direkt ne internet e cila do te transmetohet falas nga TVSH dhe Supersporti. Ku mund te shikoj ndeshjen Shqiperi ...