Programi i kanaleve televizive per mbremjen e fund vitit

Programet Festive ne Televizionin Top Channel Top Channel do të sjell edicionet festive të programeve ditore, si ‘Fiks Fare’, ‘Select’, e ‘Pasdite në Top-Channel’. Programi kryesor i mbrëmjes së fundit të vitit do të jetë ...

Status per facebook shqip me foto

Statuse shqip per facebook – Thenie te ndryshme per Facebook me foto – Fjale te urta Aforizma – Thenie te mencura per facebook. Nese jeni duke kerkuar dcika te lezetshme per te postuar per profilin tuaj ne facebook, pra nje ...

Si te gatuajme bakllava – Receta gatimi per Bakllava turke

Si te gatuajme Bakllava ne menyre tradicionale – Receta gatimi per Bakllava, perberesit dhe menyra e gatimit Bakllavaja është një ëmbëlsirë e njohur ne te gjithe boten, si pjese kuzhines turke nga e cila thuhet se e ka prejardhjen. ...

Si te gatuajme gjel deti ne furre – Receta gatimi per gjel deti

Si te gatuajme gjelin e detit ne furre – receta gatimi per gjel deti Gjeli i detit është një karakteristikë e darkës së funvitit në Shqipëri. Ne kete recete e e kemi bere shumë thjesht, pa e komplikuar veç me kripë e gjalpë, ...

Si te gatuajme gjel deti ne furre

Si te gatuajme gjel deti ne furre thjeshte – receta gatimi per gjel deti Gjeli i detit është një karakteristikë e darkës së funvitit në Shqipëri. Nuk mund ta mendojmë tryezën pa patur në mes të saj mishin e pjekur të gjelit ...