Marshimi per Camerine ne Qafe-Bote 2012 (FOTO)

Marshim madhështor në Qafë Botë, përkujtohen viktimat e gjenocidit grek Në marshim, mijëra persona nga të gjitha trevat shqiptare Mijëra persona nga të gjitha trevat shqiptare, kanë udhëtuar drejt Kllogjerit e Qafë Botës për të ...

Shiko Spanje – Itali Live (Finalja e EURO 2012)

Shiko Finalen e Euro 2012 Spanje – Itali Live. Ndeshja finale e Euro 2012 live me koment shqip. Shiko ndeshjen finale Spanje – Itali Live direkt nga interneti. Ndeshja e futbollit Spanje – Itali me koment shqip nga tvsh dhe ...

Kopjim me ane te facebook ne provimin e matures shteterore

Kopjimi me facebook Kufjet pa tela, bisedat me celular dhe sëfundmi, publikimi i përgjigjeve të provimit në facebook, gjithçka për t’i shpëtuar mësimit. Përdorimi i teknologjisë së informacionit për të kopjuar nëpër provime ...

Betimi i Xhandarmërisë serbe: Pa Kosovën nuk ekziston Serbia ime

Betimi i Xhandarmerise Serbe Betimi i Xhandarmërisë serbe, njësisë speciale të Ministrisë së Brendshme të Serbisë, në pjesën më të madhe i kushtohet Kosovës. Në tekstin e hartuar nga Bratisllav Dikiç, njeriu i parë i Xhandarmërisë ...

Kategoria e pare 2012-2013 kalendari

Kalendari Kategoria e pare 2012-2013 Kalendari i kategorise se pare shqiptare sezoni 2012-2013. Ndeshjet e kategorise se pare te kampionatit shqiptare te futbollit per soezonin e ri 2012 / 2013 jane keto me poshte.   JAVA   1 Qyteti Vendas Udhëtues Data Lushnje LUSHNJA BESLIDHJA 01.09.2012 Velipoja ADA PARTIZANI 01.09.2012 Sarande BUTRINTI KAMZA 01.09.2012 Elbasan ELBASANI NAFTETARI 01.09.2012 Puke TERBUNI HIMARA 01.09.2012 Burrel BURRELI GRAMSHI 01.09.2012 Tirane DINAMO ADRIATIKU 01.09.2012 Fushë ...