Kuotat e pranimit ne universitete 2012

MASH ben publike kuotat e universiteteve per vitin akademik 2012 – 2013. Ne krahasim me nje vit me pare, numri i kuotave te pranimit ne universitet shteterore shqiptare per vitin 2012 – 2013 do te jete me i madh. Me poshte eshte ...

Termet edhe ne Tirane

Dy lekundje termeti jane ndjere sot ne Tirane rreth ores 12:50. Me e madhja me magnitude 2.9 Lëkundja e parë ka qenë me një shkalle te ulet magnitudë, ndërsa lekundja e dyte, që është ndjerë më shumë, ka qenë me magnitudë 2.9. ...

Çdo ditë e jetës sate është një faqe e biografisë sate, kujdesu ta shkruash mirë, sepse një faqe e keqe ndyn gjithë librin…

Çdo ditë e jetës sate është një faqe e biografisë sate, kujdesu ta shkruash mirë, sepse një faqe e keqe ndyn gjithë librin…

Fotot dhe VIdeo te Stadiumeve Poloni – Ukraine 2012

Foto e stadiumeve euro 2012 Pak ditë na ndajne nga fillimi i evenimentit më të madh Evropian te futbollit. Polonia dhe Ukrahina do jenë mikëpritëse të këtij evenimenti. Me poshte do te keni mundesine te shihni fotot e stadiumeve ku do ...

Evropiani 2012, Lista e lojtareve per 16 skuadrat e Euro 2012

Lojtaret e skuadrave Euro 2012 Behen Zyrtare listat e lojtareve per 16 skuadrat pjesmarrese ne kampionatin evropian Euro 2012. Në prag te kampionatit Euro 2012, trajnerët e 16 ekipeve kanë zyrtarizuar listat përfundimtare të futbollistëve ...