Peqini në Festivalin Botëror të Kinemasë Sportive

“Qyteti i vogël i kampionëve të mëdhenj”, në Festivalin Botëror të Milanos Nga Ermal Godenca Sporti dhe kinemaja Filmi shqiptar me skenar të Ahmet Shqarrit dhe regji të Ylli Pepos, përfaqëson Shqipërinë në Festivalin Botëror ...

VIDEO – Vdes Marco Simonceli, piloti i Hondes në MotoGP

Nje prej piloteve te Moto GP Ka humbur jetën në një aksident gjatë garës për Çmimin e Madh të Malajzisë ngasësi i Hondas në MotoGP, 24 vjeçari Marco Simoncelli. Simoncelli nuk tregoi shenja jete pasi u perplas me motorrët e Valentino ...

Vritet Gedafi (Video dhe Foto). Vrasja e Gedafit

Ish-diktatori i Libisë, koloneli Muammar Gaddafi, është konfirmuar i vdekur nga burime zyrtare, disa orë pas përhapjes së zërave të parë për këtë ngjarje. Njeriu që drejtoi vendin e Afrikës Veriore për më shumë se 40 vjet nëpërmjet ...

(Video) Bamir Topi fyen Jozefina Topallin dhe Veriun.

Video ku Bamir Topi fyen Jozefina Topallin dhe dialektin e veriut ,und ta shihni ketu pasi te publikohet.. Nje skandal i paprecedente ai i Bamir Topit pasditen e te djeles ne Shkoder. Me nje gjuhe qe vetem nje kryetar shteti nuk mund ta perdorte ...

Ndeshjet e sotme live ne Euro 2012

Keto jane ndeshjet qe do te luhen sot euro 2012, per kualifikimin ne europianin 2012. Ndeshjet e kampionatit europian euro 2012 mund ti shikoni live ne adresen e internetit www.atdhe.al . . . Kazakistan 18:00 Austria Germania 19:00 Belgio Croazia 19:00 Lettonia Malta 19:00 Israele Turchia 19:00 Azerbaigian Georgia 19:00 Grecia Repubblica ...