Foto nga falja e fiter bajramit ne tirane 30 gusht 2011

Pamje nga falja e fiter bajramit ne tirane 2011.Falja e Bajramit ne qender te Tiranes nga besimtaret mysliman 2011

Shiko ndeshjen Shqiperi vs. France Live me koment shqip

Ndeshjen Shqiperi France Live Online e cila do te trasmetohet nga Tvsh Live ne date 2 shtator 2011 ora 21:00, mund ta shikoni ne adresen www.atdhe.al/ndeshje nga interneti Per te pare ndeshjen e futbollit midis Shqiperise dhe Frances nga interneti ...

Liga e kampioneve 2011/2012 Tabela e grupeve

Liga e kampioneve sezoni 2011 2012. Grupet ne Ligen e kampioneve 2011-2012 Grupet:    Grupi A Bayern Munich Villarreal Manchester City Napoli   Grupi B Inter CSKA Moska Lille Trabzonspor   Grupi C Manchester United Benfica Basel Otelul   Grupi ...

Heqja e doganes dhe Taksa e re e makinave.

Hyri në fuqi ligji për taksat e reja të automjeteve të përdorura dhe detyrimet për mjetet që nuk janë zhdoganuar apo që importohen pas kësaj date. Bashkë me ligjin, zbardhet i plotë udhëzimi që bën të mundur zbatimin e ndryshimeve ...

Qytezat turistike në Kavajë, 2 miliardë euro investime

Dy projekte turistike që do të zënë vend në bregdetin e Kavajës do të zbatohen nga dy koncosorciume të huaja dhe kapin vlerën 1 miliard euro secili si investim dhe do të ndiqen nga AIDA. Detajet lidhur me këtë zhvillim i ka dhënë ...