Norvegji 92 te vdekur nga nje sulm terrorist. foto dhe video

Norvegji, Oslo, 23 korrik 2011, Në më pak se 24 orë nga koha e shpërthimit dhe e atentateve në Norvegji nga nje fondamentalist kristian, rritet bilanci i viktimave të atentatit të dyfishtë. Edhe pse mbeten 7 viktimat e autobombës të ...

Argjentina mundet nga Uruguai. nuk kalon dot në gjysmëfinale Video

Uruguai është gjysemfinalisti i pare, pasi eshte kualifikuar për në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës pasi ka mundur Argjentinën 5-4, me goditje nga 11-metërshi. Pas kohëve shtesë takimi ishte mbyllur me rezultatin 1-1, barazim ...

Burrë e grua mbyten në ujërat e lumit Shkumbin

Lushnje, 17 korrik 2011- Një burrë dhe një grua kanë humbur jetën vetëm pak më parë në ujërat e lumit Shkumbin. Sipas të dhënave paraprake mësohet se dy viktimat janë identifikuar si Saje Shehu e moshës 49 vjeçare dhe Rexhep ...

Llotaria amerikane 2011 2012 fituesit, pergjigjet

Nese jeni duke pritur pergjigjet per fituesit e llotarise amerikane per 2011 2012 dhe nuk dini se kur do te dalin ato, mund te beheni fan ne facebook dhe do tju tregohet me saktesi pergjigja nese jeni fitues apo jo i llotarise amerikane per ...

Shiko ndeshjen Skenderbeu Apoel Live

Ndeshjen Skenderbeu Apoel Live mund ta shikoni ne internet live ne adresen www.atdhe.l/sport.html Ndeshjen midis Skenderbeut dhe Apoel e trasmeton TVSH dhe mund ta shikoni me koment shqip online nga supersporti ose tvsh. NdeshjaSkenderbeu-Apoel ...